توضیحات

مشخصات:

نام و نام خانوادگی :محمد علی دلخانی نژاد

ایزوگام، کنتکس، آسفالت

خدمات :

مجری طرح های اسفالت کاری میباشد.

آسفالت ماده‌ای سیاه ، چسبناک و بسیار چسبنده یا شبیه جامد می‌باشد آسفالت ماده‌ای ترکیبی است که از مخلوط کردن شن و ماسه و قیر ساخته می‌شود و در ساخت جاده ، باند فرودگاه و پشت بام ساختمان‌ ها به کار گرفته می‌شود
آسفالت با توجه به نحوه کاربرد و اختلاط ، به سه دسته آسفالت گرم ، آسفالت حفاظتی و آسفالت سرد تقسیم‌بندی می‌شود.
آسفالت گرم
آسفالت گرم به آن دسته از آسفالت‌هایی اطلاق می‌گردد که در آن‌ها قیر و مصالح سنگی گرماگرم مخلوط شوند و گرماگرم پخش و متراکم گردند . آسفالت گرم دارای انواع زیر می‌باشد :
1- بتون آسفالتی
این نوع از آسفالت دارای چند مجموعه اجرائی می‌باشد:
2- گرم مخلوط شونده و گرم اجرا شونده
3- این نوع مخلوط آسفالتی بتنی که گرم تهیه و گرم نیز اجرا می شود تشکیل شده‌است از: قیر خالص (AC)، مصالح سنگی بد دانه بندی شده، مصالح سنگی خوب دانه بندی شده . در موقع اجرا، استفاده از میله استحکام نیز رایج می‌باشد.
4- سرد مخلوط شونده و سرد اجرا شونده
5- رلد آسفالت
6-آسفالت ماستیک
آسفالت حفاظتی
آسفالت‌های حفاظتی به آن دسته از مخلوط‌های قیر و مصالح سنگی اطلاق می‌شود که جهت پوشش و محافظت راه در مقابل عوامل جوی به‌کار گرفته می‌شوند . آسفالت حفاظتی باعث جلوگیری از فرسایش سطح راه‌های شنی و یا آسفالته می‌شود . این آسفالت به سهولت اجرا می‌شود و ضخامت آن معمولاً تا ۲٫۵ سانتی‌متر است . البته آسفالت حفاظتی می‌تواند کاملاً قیر نیز باشد ، که در این نوع از آسفالت حفاظتی مصالح سنگی به کار نرفته است و به نوعی آن را از مخلوط‌های آسفالتی نیز می‌توان جدا نمود . که هدف از ایجاد لایه حفاظتی و اختصاصا از این نوع آسفالت ایجاد یک لایه قیر بر روی مصالح سنگدانه است تا مصالح سنگی را به مخلوط آسفالتی که بعداً مورد استفاده قرار می‌گیرد بچسباند. در این نوع آسفالت نباید از قیری استفاده شود که به لایه سنگدانه نفوذ کند ، اما باید آسفالت بالا را بچسباند .

کارشناسان ما اماده ارایه و مشاوره اسفالت کاری رو به همشهریان عزیز میباشد وامادگی خود رو برای عقد قرارداد با ارگان ها و شرکت ها و شخصی میباشد.جهت مشاوره لطفا تماس بگیرید

فروش و نصب انواع ایزوگام با بهترین کیفیت و کمترین قیمت
با ضمانت معتبر
استاد کاران با تجربه
انجام تعمیرات و خورده کاری

آدرس :

ادرس فارس.شیراز

راه های ارتباطی :

tel ۰۹۱۷۶۰۷۹۰۹۲

 

نقشه

گالری

افزودن نظر و امتیاز

اولین نفری باشید که نظر می دهید “ایزوگام.کنتکس .آسفالت”